Willa oferuje komfortowe pokoje 1, 2, 3 ,4, 5 i 6 osobowe, każdy z nich wyposażony jest w łazienkę (prysznic, umywalka, WC) oraz aneks śniadaniowy (lodówka, czajnik elektryczny, talerzyki, kubki, sztućce, deska do krojenia), telewizor oraz parawan, internet WI-FI.


Obiekt jest ogrzewany, wykończony i wyposażony w sposób bezpieczny dla osób z alergiami.

W budynku znajduje się ogólnodostępna kuchnia wyposażona w kuchenkę mikrofalową, w której goście mogą przygotować posiłki dla najmłodszych oraz śniadania i kolacje. Dostępne jest także żelazko z deską do prasowania.


Dla dzieci do 2 lat bezpłatnie wypożyczamy łóżeczka turystyczne (należy mieć własną pościel) oraz krzesełka do karmienia (po wcześniejszym ustaleniu).


Dla ciekawych historii Rowów i okolicy, zebraliśmy bogaty zestaw archiwalnych zdjęć, które można obejrzeć w hallu i korytarzach. Wypożyczamy przewodniki, mapy i książki zajmujące się tematyką Pomorza Środkowego.


W ogrodzie znajduje się stylowa altana z grillem, plac zabaw dla dzieci (trampolina, bezpieczne zabawki Little Tikes – domek, zjeżdżalnie, bujawka, stolik ).

Teren willi jest ogrodzony, monitorowany, dla wszystkich gości zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe (1 pokój/1 miejsce parkingowe).